KONST / Litografier / Färglitografier 17515427
nr 1751 5427
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerad, numrerad 78/310, yttermått inklusive ram: 47x57-51x67
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 december 2025
kl 18:59:38
9/12 11:27:45
100 kr
12/12 16:22:19
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren